Herbapol - masz to w naturze

0%
I dzień smakuje lepiej! W każdym naszym działaniu kryje się pasja i zaangażowanie. Choć świat jest pełen różnic, jego natura jest jedna. Dżemy Herbapol o obniżonej zawartości cukru Przyjemność. Masz to w naturze

I dzień smakuje lepiej!

Produkty marki Herbapol to przepis na udany dzień!

W każdym naszym działaniu kryje się pasja i zaangażowanie.

Wykorzystywane przez nas owoce i zioła są starannie wyselekcjonowane przez naszych doświadczonych zbieraczy, którzy z zamiłowaniem od pokoleń odkrywają przed nami smaczne tajemnice natury.

Choć świat jest pełen różnic, jego natura jest jedna.

Podążając za jej głosem, odkrywamy najważniejsze wartości, które staramy się pielęgnować z myślą o kolejnych pokoleniach. To więcej niż tradycja.

Dżemy Herbapol o obniżonej zawartości cukru

Owoce, z których produkujemy nasze dżemy, konfitury i powidła pochodzą od zaufanych dostawców. Dzięki temu wiemy, że oferujemy naszym konsumentom najlepsze jakościowo owoce, o wyjątkowym smaku i zapachu. Ponadto, nasze dżemy i konfitury nie zawierają gumy guar!

Przyjemność. Masz to w naturze

Wystarczy że otworzysz butelkę jednego z naszych syropów!

Zakochaj się
w naszych produktach
Dżem Jabłkowy
100% jabłek z mazowieckich sadów, wysoka zawartość owoców, obniżona zawartość cukru i brak gumy guar to nasz przepis na pyszny Dżem Jabłkowy! Spróbuj, a zakochasz się w nim na 100%!
Limitowana edycja syropów
Odkryj limitowaną edycję naszych syropów, w sam raz na chłodne dni! Imbir, Pigwa, Dzika róża i Pomarańcza z goździkami i cynamonem to intensywność smaków i aromatów w pięknej szacie graficznej.
Zioła BIO
BIO herbatki ziołowe marki Herbapol z certyfikowanych składników ekologicznych pochodzących z polskich plantacji to smak prawdziwej natury!
Herbapol BIO
Nowa linia produktów ekologicznych to idealne dopełnienie naszej oferty. W kategorii Herbapol BIO znajdziesz intensywnie owocowe dżemy, herbatki i syropy.
Napoje ziołowe
Funkcjonalne napoje ziołowe DETOX POKRZYWA i URODA SKRZYP to siła natury zamknięta w poręcznej butelce.
Bez dodatku cukru, barwników i konserwantów
Syropy Herbapol – teraz z witaminą D!
Nowa formuła naszych syropów
Syropy marki Herbapol zyskały nowy składnik: witaminę D. Zwana witaminą słońca sprawi, że przyjemność płynąca z używania naszych produktów będzie jeszcze większa.
Zielnik Polski Esencja Zdrowia
Zielnik Polski Esencja Zdrowia to płynna forma podania prozdrowotnych ziół i owoców, skierowana do osób przywiązujących szczególną wagę do wspomagania organizmu.
Starannie dobrane składniki sprawiają, że już jedna porcja wystarczy by w pełni korzystać z benefitów zamkniętych w butelce owoców i ziół. Zielnik Polski Esencja Zdrowia nie zawiera konserwantów ani barwników i dostępny jest w trzech wariantach: Trawienie, Odporność i Witalność.
poprzedni
nastepny