Herbapol - masz to w naturze

Herbapol-Lublin

Nagrody Herbapol Esencja Natury 2019 rozdane!

Gala, która odbyła się w Łazienkach Królewskich 17 października, została połączona ze świętowaniem obchodów 70. Jubileuszu firmy.

Ten wyjątkowy dla naszej organizacji wieczór był doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej działalności. Z założonej w 1949 roku „Centrali Zielarskiej” z oddziałem w Warszawie i wybranych miastach Polski, przekształciliśmy się w największą w kraju grupę zielarską z polskim kapitałem. Nasza firma nieustannie się rozwija,  łącząc tradycję z nowoczesnością, a dzisiejszy sukces to przede wszystkim praca i zaangażowanie wszystkich pracowników, zbieraczy ziół, plantatorów i partnerów biznesowych.

Od samego początku dużą wagę przywiązywaliśmy do tego, by nasze inspirowane naturą produkty były wysokiej jakości. Natura jest wpisana w DNA naszej firmy i niezmiennie towarzyszy nam przy opracowywaniu receptur nowych produktów.

Co roku wyróżniamy też osoby, dla których natura jest – tak samo jak dla nas – niezwykle ważna. W tym wyjątkowym roku do grona laureatów nagrody Herbapol Esencja Natury dołączyły następujące osoby:

Za pasję i odwagę w walce z żywiołem, w kategorii „Natura i świat” uhonorowana została Joanna Pajkowska, żeglarka oraz ratowniczka morska. W kategorii „Natura i sport”, za przekraczanie granic własnych i górskich, nagrodę otrzymał Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i himalaista. W kategorii „Natura i smak” statuetka została przyznana Agnieszce Maciąg, dziennikarce i blogerce, za cenne podpowiedzi jak żyć w zgodzie ze sobą i być blisko natury. W kategorii „Natura i styl życia” nagrodę otrzymał Tomasz Kozłowski, miłośnik sportów ekstremalnych, z zawodu i wykształcenia mówca motywacyjny, za wykonanie 100 skoków spadochronowych w celu zbiórki pieniędzy dla dzieci z niepełnosprawnościami. W kategorii „Natura i muzyka” statuetka powędrowała do Meli Koteluk, wokalistki i laureatki trzech Fryderyków.

Kapituła Nagrody Herbapol Esencja Natury przyznała w tym roku również Nagrodę Specjalną. Otrzymała  ją  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Statuetkę w imieniu JM Rektora SGGW prof. Wiesława Bielawskiego, odebrał z rąk Jerzego Staraka i Evangelosa Evangelou, Prezesa firmy „Herbapol-Lublin” S.A., prof. dr hab. Marian Binek, prorektor ds. nauki, I z-ca rektora. Od wielu lat pracownicy uczelni reprezentujący różne wydziały angażują się w prowadzone przez firmę „Herbapol-Lublin” projekty, z których efektów korzystają lub korzystać będą nie tylko konsumenci produktów firmy, ale wszyscy zajmujący się zielarstwem.

Tegoroczną Galę poprowadziła Magda Mołek. Jubileuszowy wieczór uświetnił występ Kuby Badacha w koncercie – „Tribute to Andrzej Zaucha”.

super-product-nagroda-photo1

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1

 

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1