Aktualności

Powrót do listy

10. gala wręczenia nagród Herbapol Esencja Natury

10. gala wręczenia nagród Herbapol Esencja Natury

Już po raz 10. mieliśmy przyjemność wręczyć nagrody Herbapol Esencja Natury za czerpanie inspiracji z otaczającej przyrody i życie zgodne z jej zasadami.

18 października 2018 roku laureatami nagrody Herbapol Esencja Natury zostali:

  • W kategorii Natura i rodzina: Reni Jusis – zakręcona ekomama i propagatorka zdrowego stylu życia. Nominowana za aktywne promowanie idei rodzicielstwa bliskości. Za inspirowanie młodych, debiutujących rodziców do szukania nowych dróg i rozwiązań w wychowaniu dzieci. Za upór i konsekwencję z jakimi przełamuje stereotyp „matki w świecie show-biznesu”.
  • W kategorii Natura w życiu: Marcin Kostrzyński – leśnik i obserwator dzikiego życia. Nominowany za pomysłowość i intuicję w ujęciach dzikiej przyrody. Za „Przyrodyjki” – ilustrowane filmami opowiadania o zwierzętach, w których dzieli się wiedzą z najmłodszymi.
  • W kategorii Natura i smak: Daria Ładocha – autorka bloga kulinarnego. Nominowana za dzielenie się z innymi niepohamowanym apetytem na życie. Za ideę tworzenia kulinarnej biblioteki z przepisami dla pokoleń. Za naukę magii i wirtuozerii w kuchni. Za postawę życiową, według której „zmiana to droga, a droga może stać się przygodą”.
  • W kategorii Natura i podróże: Nela Mała Reporterka – bohaterka i narratorka książek podróżniczych. Nominowana za wielką pasję podróżniczą w tak młodym wieku. Za książki, które uczą, i relacje z niezwykłych wypraw z odległych krajów, które rozbudzają apetyt na podróżowanie nie tylko wśród najmłodszych.
  • W kategorii Natura i edukacja: Zbigniew Tomasz Nowak – botanik i pasjonat ziołolecznictwa. Nominowany za pasję i wiedzę z zakresu ziołolecznictwa. Za popularyzowanie zdrowej diety i zdrowego trybu życia. Za liczne publikacje na temat leczenia najróżniejszych schorzeń przy pomocy ziół.
  • W kategorii Natura i sport: Miłka Raulin – pierwsza gdynianka, pierwsza Kaszubka i najmłodsza Polka z Koroną Ziemi. Nominowana za umiejętność rozdawania pozytywnej energii i niepodważalną siłę marzeń, która prowadzi ją na najwyższe szczyty świata.
  • W kategorii Natura i styl życiaKinga Rusin – propagatorka małych eko-kroków i „miejska eko-działaczka”. Nominowana za wielkie zaangażowanie oraz niestrudzoną pracę na rzecz ochrony środowiska i pokrzywdzonych zwierząt. Za wiarygodność i dziennikarską uczciwość, miłość i szacunek do świata przyrody.
  • W kategorii Natura i naukaPolski Komitet Zielarski – jego historia sięga 1929 roku. Zajmuje się rozwijaniem i propagowaniem zielarstwa i ziołolecznictwa. Nominowany za godne reprezentowanie polskiej branży zielarskiej w kraju i zagranicą. Za upowszechnianie wiedzy na temat zielarstwa i ziołolecznictwa. Za działania w zgodzie z naturą. Nagrodę odebrał prezes Komitetu, dr Jambor.

Specjalnym wyróżnieniem, nagrodą Esencja Natury Dekady, uhonorowano Maję Popielarską – za niesłabnącą miłość do natury i dzielenie się nią z innymi.

Uroczystą galę poprowadził Olivier Janiak, a wieczór uświetnił występ Darii Zawiałow.

super-product-nagroda-photo1

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1

super-product-nagroda-photo1super-product-nagroda-photo1

 

Produkty Herbapol