Herbapol

Poznaj markę Herbapol

Herbapol to doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością, cieszący się tym, co najcenniejsze – zaufaniem czterech pokoleń konsumentów.

Marka Herbapol postawiła na najważniejsze wartości: rodzinę, wspólne spędzanie chwil i bliskość. Cieszymy się, że nasze produkty mogą być częścią tych ponadczasowych aspektów codziennego życia. Natura jest bezcennym źródłem najlepszych surowców, zainspirowała nas do stworzenia niepowtarzalnych połączeń smakowych, które dają wiele pozytywnych emocji i przyjemności.

Wysokiej jakości herbaty i napoje, pyszne suplementy diety, owocowe dżemy, powidła oraz konfitury od lat zdobywają Waszą sympatię i są obecne na stołach polskich rodzin. Dziękujemy!

Sprawdź ofertę produktową:

Herbapol
Herbaty i herbatki Herbaty i herbatki

Herbaty i herbatki

Saszetki naszych herbat wypełniliśmy po same brzegi najlepszymi składnikami, abyście mogli cieszyć się aromatycznymi, pełnymi smaku naparami o każdej porze dnia i nocy.

Zobacz więcej
Syropy i suplementy diety Syropy i suplementy diety

Syropy i suplementy diety

Owocowe suplementy diety Herbapol to smaczna, mocno owocowa propozycja zarówno na upalne dni, jak i chłodne wieczory. Można je spożywać z wodą, jako dodatek do herbaty, napojów, koktajli, a nawet dań deserowych.

Zobacz więcej
Produkty dżemowe Produkty dżemowe

Produkty dżemowe

Herbapol współpracuje z dostawcami będącymi ekspertami w pozyskiwaniu najlepszych owoców. Regionalne odmiany owoców w połączeniu ze sprawdzonymi recepturami owocują produktami dżemowymi doskonałymi na każdą okazję.

Zobacz więcej
Napoje herbaLOVE Napoje herbaLOVE

Napoje herbaLOVE

herbaLOVE powstały z pasji i miłości do herbaty i ziół. Nasze napoje to pyszne i orzeźwiające, owocowo-herbaciane połączenia smakowe, w których po prostu się zakochasz! Spróbuj!

Zobacz więcej

Innowacyjne cukierki czyszczące język!

Dzięki wyjątkowej formule zawierającej zmielone nasiona lnu z łatwością oczyścisz swój język z osadu. Naturalny olejek miętowy i mentol odświeżą Twój oddech.

Zobacz więcej

Dla gastronomii

Specjalnie wyselekcjonowane produkty Herbapol dedykowane gastronomii inspirowane naturą. Dla jak największej przyjemności Twoich klientów.

Zobacz więcej Produkty dla gastronomii