Aktualności

Powrót do listy

24 Bieg Solidarności w Lublinie

24 Bieg Solidarności w Lublinie

Drużyna Herbapolu na mecie!

Sukcesem drużyny Herbapolu zakończył się 24. Bieg Solidarności w Lublinie. Nasi biegacze dotarli do mety w znakomitym czasie. Gratulujemy!

4 czerwca to ważna data w polskiej historii – z tej okazji odbył się 24. Bieg Solidarności w Lublinie. W biegu wzięła udział wspaniała drużyna Herbapolu: Damian Maziarz, Paweł Rycuniak i Michał Harnik, którzy walczyli w półmaratonie, a także Bernadeta Niedzielska, Piotr Białoszewski, Waldemar Kaliszczak i Tomasz Chmielik, którzy wzięli udział w biegu na 2 km. – Trasa w półmaratonie była trudna, ale daliśmy radę. Z naszej drużyny pierwszy do mety dobiegł Damian, ale każdy z nas poprawił swój wynik z zeszłego roku. Na starcie było ponad 500 biegaczy – opowiada Paweł Rycuniak. Bieg w półmaratonie rozpoczął się o godz. 10 w porcie lotniczym w Świdniku, a zakończył przy Alejach Zygmuntowskich 5 w Lublinie (biegacze trasę 21 kilometrów przebiegli w czasie około dwóch godzin). Z kolei bieg na 2 km wyznaczała trasa od Pl. Łokietka do Alei Zygmuntowskich przy stadionie MOSiR.

20160617_084425

Nasza firma ufundowała laureatom nagrody – herbaty w owocowych, orzeźwiających smakach i puszki energetycznych Green-Upów. Wszystkim biegaczom i naszej wytrwałej drużynie Herbapolu serdecznie gratulujemy!

 
 

Produkty Herbapol