Aktualności

Powrót do listy

Herbaciany Ogród Malina Hitem Handlu 2021!

Herbaciany Ogród Malina Hitem Handlu 2021!

Herbatka Malina (20 torebek) z linii Herbaciany Ogród otrzymała tytuł Hit Handlu 2021 jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii HERBATA SMAKOWA I ZIOŁOWA!

Plebiscyt Hit Handlu jest realizowany od 20 lat przez wydawcę miesięcznika Handel. To ważny głos detalistów, który pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe w FMCG. To właśnie detaliści w sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty. Łącznie badano sprzedaż produktów w 66 kategoriach. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku kwietnia 2020 do końca marca 2021 roku przeprowadzono na losowo wybranej reprezentatywnej grupie 1.050 detalistów z całej Polski. 

Badanie było dwuetapowe, przeprowadzone przez dwie niezależne firmy badawcze Brainlab i CMR. Realizowane metodą CATI w maju 2021 r. na podstawie wcześniej wykonanej analizy paragonowej przez Centrum Monitorowania Rynku.

To już kolejne wyróżnienie dla naszej herbatki malinowej, która od lat doceniana jest przez konsumentów oraz detalistów! Dziękujemy!

Produkty Herbapol