Aktualności

Powrót do listy

Herbapol-Lublin Liderem Rynku Spożywczego 2017!

Herbapol-Lublin Liderem Rynku Spożywczego 2017!

W poniedziałek 6 listopada, podczas uroczystej gali X Forum Rynku Spożywczego i Handlu, wręczono Nagrody Rynku Spożywczego.

Kolegium redakcyjne przyznało nagrody za wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym, honorując firmy i wydarzenia za konkretny aspekt ubiegłorocznych działań.

Z przyjemnością i dumą informujemy, że firma Herbapol-Lublin została nagrodzona w kategorii „Lider Rynku Spożywczego”. W uzasadnieniu odczytanym podczas wręczania przybyli na galę usłyszeli, że nagroda przyznana jest za „osiągane wzrosty na stabilnym rynku herbaty i rozwój marki poprzez wejścia w nowe kategorie –  napoje i dżemy. W każdej kategorii, w której firma funkcjonuje jest w rynkowej czołówce. Natomiast w  kategorii dżemów – po trzech latach od rynkowego debiutu – znajduje się na trzecim miejscu w rynkowej hierarchii.” To zaszczytne wyróżnienie odebrał Artur Bielak, dyrektor finansowy i członek zarządu.

Nagrody wręczyli: Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, Edyta Kochlewska, redaktor naczelna serwisu dlahandlu.pl i redaktor naczelna Rynku Spożywczego oraz Paulina Mroziak, redaktor prowadząca serwis portalspozywczy.pl. Galę poprowadziła Daria Ładocha.

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie portalu.

Produkty Herbapol