Aktualności

Powrót do listy

Hermesy dla Herbapolu!

Hermesy dla Herbapolu!

Podczas XX Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Producentów oraz Handlowców branży FMCG i HoReCa, które odbyło się 10 maja w Poznaniu, otrzymaliśmy aż dwie nagrody Hermes!

Organizatorem spotkania było Wydawnictwo Generalczyk, które po raz pierwszy w swojej 25-letniej historii zdecydowało się wyróżnić nagrodami Hermesa producentów, którzy od lat dostarczają swoje produkty do sklepów w całej Polsce. Nagrodzonych wyłoniło głosowanie trwające przez marzec i kwiecień bieżącego roku. Ze względu na formułę, głosowanie spotkało się z dużym odzewem środowiska detalistów, którzy wykorzystali tę okazję, żeby uhonorować marki i producentów, z którymi pracują na przestrzeni ostatnich 25 lat – z jednymi krócej, z innymi dłużej.

Z przyjemnością informujemy, że firma „Herbapol-Lublin” otrzymała nagrody Hermesa 25-lecia „Poradnika Handlowca” za Dżemy Herbapol oraz herbatki ziołowe Zielnik Polski.

Hermesy to ważne i prestiżowe wyróżnienie, które jest wyrazem docenienia nie tylko naszych produktów, ale także postawy, jaką prezentujemy w codziennej współpracy z detalistami.

Uroczystość wręczenia tych prestiżowych statuetek miała miejsce w trakcie Gali Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora w Auli Artis w Poznaniu, przy udziale rekordowej ilości ponad 300 top menadżerów branż FMCG i HoReCa.

Produkty Herbapol