Aktualności

Powrót do listy

Jarmark Jagielloński – re:tradycja

Jarmark Jagielloński – re:tradycja

Od 20 do 22 sierpnia w Lublinie odbywał się Jarmark Jagielloński – re:tradycja, a my mieliśmy przyjemność być partnerem tego wydarzenia! 

Jarmark Jagielloński – re:tradycja to festiwal bazujący na kulturze tradycyjnej organizowany przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Jego celem jest prezentacja i promocja tej kultury poprzez różne formy działalności, zarówno te stricte źródłowe, autentyczne, jak i współczesne. Historia Lublina związana była z jarmarkami, których początek sięgał XV wieku. Wówczas szlak handlowy przebiegający przez Lublin sprowadzał do miasta kultury świata, podróżników, nomadów, handlarzy. Stąd właśnie nazwa projektu.

W tym roku tematem głównym Jarmarku była muzyka, choć organizatorzy przewidzieli dla odwiedzających także sporo innych, związanych z tradycją, atrakcji! Jedną z atrakcji zapewniliśmy… my! Jako partner tego wydarzenia częstowaliśmy odwiedzających teren Jarmarku naszymi pysznymi, gotowymi do picia napojami ziołowymi i herbacianymi. A było kogo częstować – według danych organizatorów Jarmark odwiedziło aż 70 000 osób! Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak pozytywnym wydarzeniu!

Produkty Herbapol