Aktualności

Powrót do listy

Konferencja prasowa marki Herbapol

Konferencja prasowa marki Herbapol

Wyjątkowe spotkanie w ogrodzie Herbapolu!

We wtorek 25 kwietnia w warszawskiej restauracji Flaming & Co. odbyła się konferencja prasowa marki Herbapol. W tym dniu wnętrza restauracji zmieniły się w piękny ogród, wypełniony świeżymi i suszonymi ziołami i kwiatami, oraz niezwykłymi aromatami naszych produktów.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania zebranych dziennikarzy przez Prezesa firmy, Evangelosa Evangelou. Następnie prowadząca spotkanie Agnieszka Cegielska zaprosiła na scenę Annę Justyniarską, PR & digital managera, oraz Zbigniewa Ostasza, koordynatora skupu w Wielbarku, po czym odbyła się właściwa część konferencji, podczas której goście dowiedzieli się w jaki sposób pozyskujemy zioła, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji oraz jakie nowości pojawiły się niedawno w ofercie marki.

herbapol-konferencja-photo1herbapol-konferencja-photo2herbapol-konferencja-photo3

Po części oficjalnej dziennikarze i blogerzy, w specjalnie zaaranżowanej strefie cateringowej, mogli spróbować wszystkich produktów z portfolio marki Herbapol, nad którymi zachwytów nie było końca!

Kolejne spotkanie dla mediów już wkrótce!

herbapol-konferencja-photo4herbapol-konferencja-photo5herbapol-konferencja-photo7herbapol-konferencja-photo8herbapol-konferencja-photo9

Produkty Herbapol