Aktualności

Powrót do listy

Marka Polana od Herbapolu została uhonorowana w plebiscycie Love Cosmetics Awards

Marka Polana od Herbapolu została uhonorowana w plebiscycie Love Cosmetics Awards

Oto kolejna dobra wiadomość! Marka Polana od Herbapolu została uhonorowana w plebiscycie Love Cosmetics Awards, w którym wyłaniane są najlepsze kosmetyki oraz najlepsze biznesowe koncepty sektora kosmetycznego. Wyróżnienie otrzymało Serum dla cer mieszanych nawilżenie i redukcja niedoskonałości.
 
Ideą konkursu Love Cosmetics Awards jest budowanie rozpoznawalnej na całym świecie marki Polish Beauty. Jury, złożone z ekspertów w swoich dziedzinach – rynku, marki, nauki, jakości, social mediów i komunikacji, wybiera najlepsze produkty i firmy kosmetyczne, które w pełni zasługują na promocję zarówno w Polsce, jak i na świecie. Wizerunek marki, opakowania, komunikacja, relacje z konsumentami, uważny skład – to wszystko ma znaczenie przy przyznawaniu wyróżnień. Do edycji 2022 zgłoszono niemal 600 produktów kosmetycznych i prawie 200 propozycji w kategoriach biznesowych.
 
Wyróżnione w plebiscycie Serum dla cer mieszanych nawilżenie i redukcja niedoskonałości zawiera takie składniki, jak czerwona koniczyna, chaber bławatek i babka lancetowata. Silnie nawilża i zmiękcza skórę, jak również reguluje wydzielanie sebum, działa ściągająco i oczyszczająco. Produkt jest wegański, a 96,6% jego składników pochodzi z natury. 

Cieszymy się, że marka Polana od Herbapolu po raz kolejny została doceniona! Nie ustajemy też w działaniach służących dalszemu jej rozwojowi.

Produkty Herbapol