Aktualności

Powrót do listy

Nagrody Herbapol Esencja Natury 2019 rozdane!

Gala, która odbyła się w Łazienkach Królewskich 17 października, została połączona ze świętowaniem obchodów 70. Jubileuszu firmy.

Nagrody Herbapol Esencja Natury 2019 rozdane!

Ten wyjątkowy dla naszej organizacji wieczór był doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej działalności. Z założonej w 1949 roku „Centrali Zielarskiej” z oddziałem w Warszawie i wybranych miastach Polski, przekształciliśmy się w największą w kraju grupę zielarską z polskim kapitałem. Nasza firma nieustannie się rozwija, łącząc tradycję z nowoczesnością, a dzisiejszy sukces to przede wszystkim praca i zaangażowanie wszystkich pracowników, zbieraczy ziół, plantatorów i partnerów biznesowych.

Od samego początku dużą wagę przywiązywaliśmy do tego, by nasze inspirowane naturą produkty były wysokiej jakości. Natura jest wpisana w DNA naszej firmy i niezmiennie towarzyszy nam przy opracowywaniu receptur nowych produktów.

Co roku wyróżniamy też osoby, dla których natura jest – tak samo jak dla nas – niezwykle ważna. W tym wyjątkowym roku do grona laureatów nagrody Herbapol Esencja Natury dołączyły następujące osoby:

Za pasję i odwagę w walce z żywiołem, w kategorii „Natura i świat” uhonorowana została Joanna Pajkowska, żeglarka oraz ratowniczka morska. W kategorii „Natura i sport”, za przekraczanie granic własnych i górskich, nagrodę otrzymał Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i himalaista. W kategorii „Natura i smak” statuetka została przyznana Agnieszce Maciąg, dziennikarce i blogerce, za cenne podpowiedzi jak żyć w zgodzie ze sobą i być blisko natury. W kategorii „Natura i styl życia” nagrodę otrzymał Tomasz Kozłowski, miłośnik sportów ekstremalnych, z zawodu i wykształcenia mówca motywacyjny, za wykonanie 100 skoków spadochronowych w celu zbiórki pieniędzy dla dzieci z niepełnosprawnościami. W kategorii „Natura i muzyka” statuetka powędrowała do Meli Koteluk, wokalistki i laureatki trzech Fryderyków.

Kapituła Nagrody Herbapol Esencja Natury przyznała w tym roku również Nagrodę Specjalną. Otrzymała ją Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Statuetkę w imieniu JM Rektora SGGW prof. Wiesława Bielawskiego, odebrał z rąk Jerzego Staraka i Evangelosa Evangelou, Prezesa firmy „Herbapol-Lublin” S.A., prof. dr hab. Marian Binek, prorektor ds. nauki, I z-ca rektora. Od wielu lat pracownicy uczelni reprezentujący różne wydziały angażują się w prowadzone przez firmę „Herbapol-Lublin” projekty, z których efektów korzystają lub korzystać będą nie tylko konsumenci produktów firmy, ale wszyscy zajmujący się zielarstwem.

Tegoroczną Galę poprowadziła Magda Mołek. Jubileuszowy wieczór uświetnił występ Kuby Badacha w koncercie – „Tribute to Andrzej Zaucha”.

                                

Produkty Herbapol