Aktualności

Powrót do listy

Najczęściej kupowane syropy w Polsce

Najczęściej kupowane syropy w Polsce

Obok takich informacji nie możemy przejść obojętnie! Jak wynika z najnowszych danych NielsenIQ, konsekwentnie umacniamy pozycję lidera na rynku syropów w Polsce. Udział naszych produktów w ogólnym poziomie sprzedaży tej kategorii w minionych miesiącach wzrósł do ponad 55%*. Oznacza to, że syropy Herbapol są najczęściej kupowanymi syropami w kraju! 

Takie wyniki dają nam mnóstwo satysfakcji, ale też motywują do dalszej pracy, dlatego stale rozwijamy naszą ofertę, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Zarządzamy już portfolio ponad 50 produktów o różnych smakach i pojemnościach, które kierujemy do detalistów i sektora HoReCa. Kilka razy w roku wdrażamy limitowane edycje smakowe, dopasowane do konkretnego sezonu. Na sklepowych półkach znaleźć można także nasze unikalne w skali rynkowej syropy do mleka, do picia zarówno na zimno jak i ciepło. 

Dziękujemy klientom za tak duże zaufanie do naszej marki i obiecujemy, że w tej kategorii nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!


*„Herbapol-Lublin” S.A. za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Food), udziały wartościowe, zmiana sprzedaży wartościowej, w okresach skumulowanych 03.2020-02.2021 i 03.2021-02.2022 w kategorii: Syropy.

Produkty Herbapol