Aktualności

Powrót do listy

Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2020

Po raz kolejny nasze produkty zostały wyróżnione w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów! 16 stycznia 2020 roku w warszawskim hotelu Polonia Palace, już po raz 9., odbyło się uroczyste wręczenie nagród Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2020.

Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2020

Z przyjemnością informujemy, że w gronie tegorocznych laureatów znalazły się nasze nowości z 2019 roku! W badaniu wyróżniono następujące produkty: napoje ziołowe Detox Pokrzywa oraz Skrzyp Uroda, jak również herbatki owocowe Imbir z pomarańczą i pigwą oraz Truskawka z poziomką. W badaniu wyróżniono także Herbatę białą z aloesem marki Big-Active!

Serdecznie dziękujemy za głosy oddane na nasze produkty!

Badanie przeprowadził renomowany instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, dostawcy kompleksowych rozwiązań biznesowych w branży FMCG. Celem badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych (lub odświeżonych) produktów FMCG wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2018 roku do 1 września 2019 roku. O tytuł Najlepszego Produktu zabiegało łącznie 305 artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych. Ankietowani wybrali 176 produktów w ramach 58 kategorii.

Po raz pierwszy w historii badania eksperci GfK Polonia zapytali konsumentów o to, jakie cechy produktu zdecydowały w ich opinii o tym, że jest on najlepszy. Konsumenci uzasadniali swój wybór, wskazując m.in. na dobrą jakość, smak, przystępną cenę w stosunku do jakości, atrakcyjne opakowanie, gramaturę czy polskie pochodzenie produktu.Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z wykorzystaniem GfK Access Panelu. Zastosowano w nim reprezentatywną próbę N=1000 respondentów (losowo-kwotową), uwzględniającą rzeczywistą populację Polaków w wieku 18-65 lat. Głosowali konsumenci, którzy decydują lub istotnie współdecydują o zakupach dla swojego gospodarstwa domowego oraz używają objętych badaniem kategorii produktowych.

Produkty Herbapol