Aktualności

Powrót do listy

Nowość w linii fiokosmetyków Polana - kremy do rąk

Nowość w linii fiokosmetyków Polana - kremy do rąk

 

#NowyRokNowaJa. Nasza linia fitokosmetyków Herbapol Polana spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i konsumentek, wraz z rozpoczęciem roku poszerzamy ją o kolejne produkty. Z dumą prezentujemy Wam nowe kremy do rąk, które odpowiadają na najczęstsze potrzeby skóry dłoni. 

Nowe kremy do rąk Herbapol Polana przywracają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki bogactwu naturalnych składników aktywnych. Izabela Łuczak oraz Karolina Jaworska, które odpowiedzialne są za rozwój tych produktów, zadbały aby miały one lekkie konsystencje, szybko się wchłaniały i nie pozostawiały tłustego filmu. A do tego posiadały energetyczne zapachy owoców i świeżych kwiatów. 

Nowości są dostępne w czterech wariantach:
- Krem do rąk nawilżający - do suchej i zniszczonej skóry dłoni, z żurawiną, nagietkiem i olejem arganowym. 
- Krem do rąk regenerujący - do pielęgnacji suchej i szorstkiej skóry dłoni, z owocami wiśni, masłem shea i sosną zwyczajną. 
- Krem do rąk odżywczy - do delikatnej skóry dłoni potrzebującej intensywnej regeneracji, z mango, marchewką i olejem babassu. 
- Krem do rąk wygładzający - do przesuszonej skóry dłoni wymagającej natychmiastowego odżywienia, z ekstraktem z kiwi, zieloną herbatą i olejem z orzechów brazylijskich. 

Kremy do rąk Herbapol Polana zawierają aż 94% składników pochodzących z natury i są w pełni wegańskie! 

Produkty Herbapol