Aktualności

Powrót do listy

Oni mają to w naturze – pasję, naturalność i otwartość. Nagrody Herbapol Esencja Natury 2015 rozdane!

Oni mają to w naturze – pasję, naturalność i otwartość. Nagrody Herbapol Esencja Natury 2015 rozdane!

Podróżnik roku. Cegiełka zdrowia. Dzika kuchnia. Oryginalność spojrzenia – to hasła, które doskonale opisują tegorocznych laureatów wyróżnienia Herbapol Esencja Natury. Uroczysta Gala, odbyła się już po raz siódmy. Statuetki Esencji Natury 2015 zostały wręczone wybitnym osobowościom ze świata nauki, sztuki i mediów. Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się: Ewa Wachowicz, Agnieszka Cegielska, Aleksander Doba, Łukasz Łuczaj i Paweł Młodkowski.

Tegoroczni laureaci pochodzą z różnych regionów Polski, mają rozmaite zawody i zainteresowania. Jest jednak coś co ich łączy – natura. Podążając za jej głosem odkrywają najważniejsze wartości, które pielęgnują i przekazują innym. Przez tych kilka dekad wiele się zmieniło. Żyjemy szybciej, pracujemy więcej, korzystamy z kolejnych dobrodziejstw postępu technologicznego. Ale są rzeczy, które są niezmienne.
To rodzina, smak wspólnie spędzanych chwil, bliskość, wzajemna troska i szacunek, pielęgnowanie najważniejszych wartości.

Tegoroczną Galę poprowadziła laureatka nagrody Herbapol Esencja Natury 2014 – Paulina Sykut-Jeżyna. Wieczór uświetnił występ Patrycji Markowskiej.

Paulina Sykut-Jeżyna, Herbapol Esencja Natury 2015 FKR_ (5203)
FKR_ (5278)FKR_ (5290)FKR_ (5293)FKR_ (5338)FKR_ (5352) - KopiaFKR_ (5366)FKR_ (5386)FKR_ (5366)

Idea nagrody Herbapol Esencja Natury pojawiła się podczas jubileuszu 60-lecia firmy Herbapol – Lublin S.A. w 2009r. Wyróżnienie otrzymują wybitne osobowości ze świata nauki, sztuki, mediów, sportu i innych dziedzin życia, dla których obcowanie z naturą jest nieodłącznym elementem życia. Podążając za jej głosem, odkrywają najważniejsze wartości, starają się je pielęgnować z myślą o kolejnych pokoleniach.
Choć świat jest pełen różnic, jego natura jest jedna. Podążając za jej głosem, odkrywamy najważniejsze wartości, które staramy się pielęgnować z myślą o kolejnych pokoleniach. To więcej niż tradycja.    

Produkty Herbapol