Aktualności

Powrót do listy

Perły Rynku Kosmetycznego dla marki Herbapol Polana!

Perły Rynku Kosmetycznego dla marki Herbapol Polana!

Z przyjemnością informujemy, że marka Herbapol Polana otrzymała złote statuetki w plebiscycie Perły Rynku Kosmetycznego w kategoriach: Debiut oraz Innowacja – pielęgnacja twarzy.

Nagroda otrzymana w tak prestiżowym badaniu to dla każdej marki ogromne wyróżnienie: „Perły Rynku” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej. Projekt składa się z trzech równolegle przebiegających badań: pierwsze z nich „Perły Rynku FMCG” i „Perła Regionu” obejmują produkty FMCG, trzeci „Perły Rynku Kosmetycznego” dedykowany jest produktom kosmetycznym. Celem projektu „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Laureaci badania wyłaniani są przez jury, składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku sieci handlowych, stacji paliw, drogerii, aptek oraz hurtowni. Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego.

Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o., wydawca ogólnopolskich tytułów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”. Partnerem honorowym projektu jest Business Centre Club.

Dziękujemy za wyróżnienie naszej marki i jej produktów! Więcej informacji o marce Herbapol Polana znajduje się tu Herbapol-polana.com

 

Produkty Herbapol