Aktualności

Powrót do listy

Serum olejowe Polany od Herbapolu wyróżnione!

Serum olejowe Polany od Herbapolu wyróżnione!

Takimi informacjami lubimy się dzielić w szczególności! Serum olejowe Herbapol Polana z serii Odmładzanie zostało wyróżnione w plebiscycie Hit Kosmetyczny 2021, organizowanym przez popularny magazyn kobiecy „Dobre Rady”. Nasz naturalny, wegański produkt zdobył III miejsce w kategorii „Twarz”. Co ważne, decydujący głos należał tu do czytelniczek. Nagroda, będącą potwierdzeniem zaufania i docenienia jakości przez konsumentki, daje nam ogromną satysfakcję!

Plebiscyt Hit Kosmetyczny magazynu „Dobre Rady" został zorganizowany już po raz 15. Jubileuszowa edycja spotkała się z niezwykłym zainteresowaniem miłośniczek kosmetyków, które oddały ponad 5300 głosów.  

Za co kobiety pokochały Serum olejowe z ekstraktami z maku lekarskiego, żywokostu, ostropestu oraz czerwonej koniczyny? Za jego skuteczne działanie, m.in.:

  • wygładzenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek;
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry;
  • intensywną regenerację skóry;
  • przywrócenie skórze młodego wyglądu.


I co niezwykle istotne – w Serum olejowym Herbapol Polana aż 94,7% składników pochodzi z natury!

Przyznane wyróżnienie to jednak nie tylko powód do dumy, ale też motywacja do dalszej pracy i ciągłego rozwoju marki Herbapol Polana. Nie spoczywamy na laurach, lecz niezmiennie wsłuchując się w potrzeby kobiet w każdym wieku, intensywnie działamy, by jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania konsumentek.

Produkty Herbapol