Aktualności

Powrót do listy

Syropy BIO – czym się charakteryzują i dlaczego warto po nie sięgać?

Słodkie, aromatyczne, czarujące smakiem. Syropy, bo o nich mowa, mają wiele zastosowań w kuchni – nic więc dziwnego, że wiele osób regularnie decyduje się na ich zakup! Dowiedz się, czym charakteryzują się syropy z dopiskiem BIO i dlaczego warto po nie sięgać.

Syropy BIO – czym się charakteryzują i dlaczego warto po nie sięgać?

Syrop owocowy jest idealnym dodatkiem do czarnej herbaty, naleśników i gofrów, ryżu czy nawet wody. Długo można by wymieniać wszystkie sposoby na jego wykorzystanie. W ofercie marki Herbapol, oprócz standardowych syropów, można także znaleźć syropy BIO.

Zdrowe produkty są trendy

Ekologiczna żywność jest modna. Wiele osób, kierując się reklamami i wypowiedziami popularnych  fit trenerów, rezygnuje ze spożywania żywności konwencjonalnej. W tym wypadku możemy jednak mówić o dobrym trendzie, wspierającym zrównoważone rolnictwo i ekologiczne rozwiązanie. Zdrowe produkty charakteryzują się prostymi, krótkimi składami i tym, że przy ich produkcji nie zostały wykorzystane m.in. nawozy sztuczne czy jajka z chowu klatkowego. Produkcja wszystkich produktów BIO, oznaczonych zielonym Euroliściem, jest kontrolowana i regulowana odpowiednimi przepisami, dzięki temu konsumenci sięgając na sklepowej półce po oznaczony w ten sposób produkt wiedzą, że  kupują żywność najlepszej możliwej jakości. BIO syropy Herbapol powstają ze składników pochodzących z ekologicznych upraw, dzięki czemu zachwycają głębią smaku. Smaku, który pochodzi prosto z natury!

Syropy BIO są uniwersalne i pyszne

Syropy z linii Herbapol BIO powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników, pochodzących tylko i wyłącznie z certyfikowanych ekologicznych upraw. Dzięki temu sposób ich powstawania jest etyczny, a uzyskany finalnie produkt – niezwykle pyszny. Charakteryzują się krótką etykietą, bo zawierają tylko i wyłącznie sok z owoców oraz cukier trzcinowy. Z tego powodu są produktem odpowiednim dla osób przywiązujących dużą wagę do składu spożywanych produktów. Tak prosty skład jest także dużym ułatwieniem dla tych, którzy cierpią na różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe. Wybierając syropy z linii BIO wiesz, co (pi)jesz!

BIO syrop Aronia charakteryzuje się wyrazistym smakiem owocu aronii, który w połączeniu z cukrem trzcinowym stanowi idealny dodatek do czarnej herbaty. Nieprzesłodzony i aromatyczny, sprawdzi się doskonale także do deserów, czy przyrządzanych samodzielnie napoi. BIO syrop Malina jest zaś połączeniem intensywnego smaku malin i cukru trzcinowego, dzięki czemu oczaruje wszystkich fanów letnich, owocowych smaków. Dzięki temu, że produkty z tej linii są pyszne, a przy tym nie zawierają konserwantów, mogą być spożywane przez osoby dorosłe, jak i dzieci.

Syropy BIO charakteryzują się krótkim i prostym składem. Są tworzone ze starannie wyselekcjonowanych owoców, pochodzących od certyfikowanych dostawców EKO żywności. Dzięki temu zachwycają naturalnym smakiem i niezwykłym aromatem. Fani syropów owocowych, którzy do tej pory rezygnowali z ich spożywania bo nie wiedzieli co dokładnie „jest w środku” i skąd pochodzą dane owoce, mogą z powodzeniem sięgać po produkty oznaczone Euroliściem, który jest gwarancją organiczności.

Produkty Herbapol