Aktualności

Powrót do listy

Wspieramy Półmaraton Solidarności w Lublinie

Wspieramy Półmaraton Solidarności w Lublinie

Aktywnie angażujemy się w wydarzenia ważne dla społeczności lokalnych. To stały element naszych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności! Staramy się być zawsze blisko spraw, istotnych dla regionów, w których działają nasze zakłady. Jednocześnie wspieramy też inicjatywy, które propagują zdrowy styl życia. Dlatego z przyjemnością zostaliśmy Partnerem Technicznym 9. PKO Półmaratonu Solidarności!

Odbędzie się on już w najbliższą sobotę, czyli 4 czerwca, na trasie Świdnik-Lublin. Tradycja organizowania tych zawodów sięga roku 1993. Bieg po Wyżynie Lubelskiej jest z pewnością nie lada wyzwaniem, ale pozostaje też niezwykle atrakcyjny pod względem krajoznawczym, dlatego od lat gromadzi tysiące uczestników, również spoza naszego kraju. Organizatorem PKO Półmaratonu Solidarności jest Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność” oraz Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie! Jesteśmy pewni, że tego dnia nie zabraknie mnóstwa pozytywnych emocji i sportowych uniesień. Zachęcamy do aktywnego kibicowania i wspierania zawodników, a wszystkim biegaczom życzymy osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Do zobaczenia na 9. PKO Półmaratonie Solidarności!

Produkty Herbapol