Aktualności

Powrót do listy

Złote Paragony 2017 rozdane!

Złote Paragony 2017 rozdane!

25 maja w warszawskim Teatrze Kamienica odbyła się 7. gala wręczenia „Złotych Paragonów – Nagród Kupców Polskich 2017”, podczas której doceniono produkty oraz wartości firmy Herbapol-Lublin.

„Złoty Paragon” to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal.

Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku syrop Malina z linii Owocowa Spiżarnia zdobył Złoty Paragon w kategorii syropów. Z kolei w kategorii herbat, wyróżnienie otrzymała herbata czarna Big-Active Pure Ceylon 25 torebek.

Podczas gali wręczono także nagrody dla wybitnych osobistości ze świata FMCG, które przyznawała specjalna kapituła. Decyzją jej członków, nagrodę w kategorii „Inspiracja naturą w biznesie” otrzymał Prezes Zarządu Herbapol-Lublin, pan Evangelos Evangelou. Uzasadnieniem wyboru było to, że „Masz to w naturze” – nie jest tylko sloganem reklamowym, ale prawdziwym i odpowiedzialnym podejściem do biznesu, który od wielu lat prowadzi firma Herbapol-Lublin S.A. – producent powstających tylko z naturalnych składników:  herbat, ziół, syropów, przetworów dżemowych i napojów, a  Natura obecna jest w każdym jej działaniu. W imieniu Prezesa nagrodę odebrał Dyrektor Handlowy Sławomir Głodek.

Po części oficjalnej spotkania, którą prowadzili Dorota Gardias i Zygmunt Chajzer, goście obejrzeli spektakl „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw”.

Certyfikat_ZP_Herbapol2017-packshot Certyfikat_ZP_Herbapol2017

Produkty Herbapol