Aktualności

Powrót do listy

Złote Paragony 2022 dla Herbapolu

Złote Paragony 2022 dla Herbapolu

Deszcz nagród dla produktów marki Herbapol! Z przyjemnością informujemy o wynikach najnowszej edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”.

  • Herbatka Malina z żurawiną z linii Herbaciany Ogród otrzymała nagrodę główną w kategorii „Herbaty owocowe”. Ten owocowy duet maliny i żurawiny zachwyca smakiem i aromatem. Co ważne, nasza herbatka to 100 % naturalnych składników!
  • Powidła Węgierkowe zdobyły wyróżnienie. Nasze powidła to tylko dwa składniki: 100% polskich śliwek węgierek i cukier. Pozyskiwane są tradycyjną metodą, poprzez gotowane i prażenie owoców wiele dni, do uzyskania głębokiego koloru oraz smaku.
  • BIO Syrop Wiśnia również został uhonorowany wyróżnieniem. Powstaje on wyłącznie z dwóch składników, pochodzących z certyfikowanych, ekologicznych upraw.


To nie wszystko! Nagroda Kolegium Redakcyjnego „Hurt i Detal” w kategorii „Nowość” trafiła do linii herbaLOVE – czyli naszych wyjątkowo orzeźwiających napojów herbaciano-owocowych. 

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” należy do najważniejszych, cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Jego organizatorem jest miesięcznik „Hurt & Detal”. W tym plebiscycie wyróżnienia są przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników tego magazynu. Nagradzane są produkty, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego w Polsce. 


Jesteśmy dumni z otrzymanych nagród i wyróżnień. To dla nas ważne potwierdzenie uznania i zaufania, jakimi cieszą się nasze produkty - ale i motywacja do dalszej pracy i rozwoju asortymentu Herbapol!

Produkty Herbapol