Aktualności

Powrót do listy

Złoty Paragon 2018

Złoty Paragon 2018

„Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich” rozstrzygnięty! Po raz kolejny marki Herbapol i Big-Active otrzymały nagrody i wyróżnienia w tym prestiżowym konkursie.

Już po raz ósmy czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Wręczenie prestiżowych statuetek oraz wyróżnień odbyło się 24 maja 2018 roku w warszawskim Teatrze Kamienica.

Już po raz ósmy redakcja zaprezentowała te produkty, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodziła te, które według czytelników wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 370 produktów w 61 kategoriach.

Z przyjemnością informujemy, że w głosowaniu czytelników otrzymaliśmy aż trzy wyróżnienia: w kategorii Herbat wyróżniono herbatę Big-Active Pure Ceylon (25 torebek). Z kolei w kategorii herbat owocowych, wyróżnienie otrzymała herbatka Herbaciany Ogród Malina. W kategorii Dżemy, marmolady, powidła i konfitury wyróżniony został nasz Dżem Wiśnia Nadwiślanka.

W kategorii syropów, za syrop Owocowa Spiżarnia Malina, zajęliśmy pierwsze miejsce, otrzymując tym samym statuetkę Złotego Paragonu.

Uroczystą i bardzo owocną dla nas galę poprowadzili Zygmunt Chajzer i Dorota Gardias.

Produkty Herbapol