Aktualności

Powrót do listy

Złoty Paragon 2019

Konkurs „Złoty Paragon 2019 – Nagroda Kupców Polskich” rozstrzygnięty! Po raz kolejny produkty marek Herbapol i Big-Active otrzymały nagrody i wyróżnienia w tym prestiżowym plebiscycie.

Złoty Paragon 2019

Już po raz dziewiąty czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Wręczenie prestiżowych statuetek oraz wyróżnień odbyło się 23 maja 2019 roku w warszawskim Teatrze Kamienica.

Podczas gali redakcja zaprezentowała te produkty, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodziła te, które według czytelników wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 430 produktów w 65 kategoriach.

Z przyjemnością informujemy, że w głosowaniu czytelników otrzymaliśmy dwie nagrody: w kategorii Herbat owocowych nagrodzono herbatkę Herbaciany Ogród Malina, a w kategorii Dżemów, marmolad, powideł i konfitur Dżem Wiśnia Nadwiślanka.

Otrzymaliśmy także dwa wyróżnienia: w kategorii Syropów za syrop Owocowa Spiżarnia Malina, oraz w kategorii Herbat czarnych za herbatę Big-Active Pure Ceylon.

Ponadto, z okazji tegorocznych obchodów 70. rocznicy powstania firmy „Herbapol-Lublin”, kapituła konkursu przyznała nam specjalny, jubileuszowy „Złoty Paragon".

Uroczystą i bardzo owocną dla nas galę poprowadzili Zygmunt Chajzer i Dorota Gardias.

Produkty Herbapol