Powrót do listy

Kolejne darowizny trafiły do potrzebujących

Kolejne darowizny trafiły do potrzebujących

W Herbapolu dzielimy się z lokalnymi społecznościami naszymi produktami chcąc im w ten sposób podziękować za wieloletnie zaufanie, jakie okazują naszej firmie.

W związku z tym, 3 sierpnia produkty marki Herbapol po raz kolejny zostały przekazane dwóm placówkom nieopodal Lublina – do Domu Dziecka w Siedliszczu oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Spiczynie. To właśnie w każdym z tych miejsc ok. 30 dzieci, w różnym wieku, z niepełnych lub patologicznych rodzin znalazło bezpieczną przystań i szansę na lepsze życie. Dzięki naszemu wsparciu władze instytucji mogą przeznaczyć więcej środków pieniężnych na potrzeby inne niż tylko te podstawowe.

Z kolei we wrześniu wsparcie dotarło do Rodzinnego Domu Dziecka w Krasnem, w okolicach Białegostoku oraz Przedsiębiorstwa Społecznego Spółdzielni Lepiej w Gminie Miłki. Ponadto nasze produkty otrzymała Szkoła Podstawowa w Fajsławicach, dzięki czemu będą mogli korzystać z nich uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej.

Z przyjemnością informujemy, że wraz z ostatnią wrześniową darowizną, w pełni zrealizowaliśmy roczny plan związany ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Jak widać pomaganie jest dla nas naturalne!

Produkty Herbapol