Powrót do listy

Wsparcie Herbapol-Lublin dla najmłodszych

Wsparcie Herbapol-Lublin dla najmłodszych

Jest nam miło poinformować, że kolejne produkty Herbapolu trafiły do Domu Dziecka w Krasnem k. Zabłudowa. Placówka otrzymała również potrzebne środki czystości.

Transport z naszymi herbatami, syropami i dżemami pojechał do miejscowości Krasne pod Białymstokiem, miejscowości położonej w samym centrum „Zielonych Płuc Polski”. Dodatkowym prezentem od naszej firmy była paleta pełna środków czystości. Kolejnym miejscem, do którego wybierzemy się już niebawem jest Spiczyn, miejscowość położona niedaleko Lublina. Odwiedzimy wychowanków placówki i wręczymy im nasze smakowite produkty. Placówka w Spiczynie już otrzymała od nas zestaw środków czystości.

W ramach naszych działań z zakresu Odpowiedzialności Społecznej z wielką przyjemnością wspieramy w tym roku placówki dla najmłodszych, świetlice wiejskie i szkoły, ofiarowując im nasze produkty i inne niezbędne rzeczy potrzebne do prowadzenia placówek. Cieszymy się, że możemy dołożyć naszą skromną cegiełkę przyczyniając się do wsparcia placówek w opiece nad dziećmi. Kolejne transporty ruszają już wkrótce!

Produkty Herbapol