Powrót do listy

Herbapol kontynuuje wsparcie osób przybywających z Ukrainy

Herbapol kontynuuje wsparcie osób przybywających z Ukrainy

Nie pozostajemy obojętni na sytuację, która dotknęła naszych wschodnich sąsiadów. W dalszym ciągu angażujemy się w działania pomocowe na rzecz osób przybywających z Ukrainy, realizowane na szczeblu samorządowym oraz za pośrednictwem zweryfikowanych organizacji pozarządowych.

Od początku kryzysu przekazaliśmy ponad 4 tony naszych produktów potrzebującym. Wsparliśmy Urząd Miasta Lublin za pośrednictwem Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża, a także Caritas Lublin, które prowadzą zbiórki artykułów żywnościowych pierwszej potrzeby. Od dzisiaj nasze produkty są również do dyspozycji Urządu m.st. Warszawy poprzez Bank Żywności SOS w Warszawie. Stamtąd napoje i dżemy Herbapolu trafiają do centrów relokacji znajdujących się m.in. w PTAK Warsaw Expo i na stołecznym Torwarze.

Jednocześnie bardzo dziękujemy naszym pracownikom, którzy aktywnie włączają się w zbiórki organizowane przez wiarygodne instytucje pomocowe działające na terenie naszego kraju – m.in. przez Polską Akcję Humanitarną (PAH) czy PCPM - Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Produkty Herbapol