Powrót do listy

Herbapol wspiera II Festiwal Edukacji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Herbapol wspiera II Festiwal Edukacji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Zgodnie z ideą odpowiedzialności społecznej i poszanowania środowiska naturalnego, nasza firma została w tym roku partnerem II Festiwalu Edukacji odbywającego się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Festiwal obfitował w wydarzenia edukacyjne adresowane do młodszych i starszych Gości Łazienek Królewskich. Cztery festiwalowe tygodnie wypełnione zostały bogatym programem animacyjnym oraz artystycznym.
W ramach Festiwalu, w sobotę 6 września przy współpracy z Herbapolem odbyły się rodzinne warsztaty przyrodnicze „Zielnik” odkrywające przed uczestnikami niezwykły świat ziół.
Dzieci biorące udział w warsztatach poznały bogactwo polskich ziół, stworzyły własne zielniki, zgłębiały tajniki pracy botanika, dowiedziały się jakie rośliny można znaleźć na spacerze w parku czy na łące, a także zaglądały w głąb liści różnych roślin.

zielnik_pressInfo1zielnik_pressInfo2

Jedną z najciekawszych atrakcji było samodzielne tworzenie zielnika według własnej kompozycji z wykorzystaniem polskich ziół dostarczonych przez Herbapol. Dzieci dowiedziały się nie tylko jak wyglądają najważniejsze polskie zioła, ale również mogły dotknąć, posmakować, czy powąchać każdego z ziół co stanowiło dla nich również wyśmienitą zabawę.

zielnik_pressInfo4zielnik_pressInfo3

Cieszymy się, że możemy wspierać tak wyjątkowe przedsięwzięcia i mamy nadzieję, że podobne inicjatywy będą powstawać również w innych miastach Polski. Kto wie, może za rok spotkamy się wszyscy na wspólnych rodzinnych warsztatach w Lublinie?

 

Produkty Herbapol