Materiały prasowe Herbapol-Lublin

Powrót do listy

herbaLOVE – tak smakuje miłość do ziół i owoców! Teraz także w nowym wariancie – Zielona herbata, melon i konopie

Facebook

21 marca rozpoczynamy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Po długiej zimie z utęsknieniem czekamy na pierwsze pogodne momenty. Od dzisiaj noce będą stopniowo coraz krótsze, dzięki czemu będziemy cieszyć się większą ilością słońca. Dzień wiosny to idealny czas, żeby zainicjować nowe rytuały w swoim życiu i szczególnie zadbać o siebie. Zachęcamy, aby każdy wiosenny poranek lub popołudnie uprzyjemniała filiżanka herbatki owocowej Herbaciany Ogród od marki Herbapol.

 

Wyjątkowe herbatki owocowo-ziołowe

Herbaciany Ogród to linia wyjątkowych herbatek owocowo-ziołowych o doskonałym intensywnym smaku. 100% naturalnych składników i duże kawałki owoców zapewniają wyjątkowy smak herbatek, który zadowoli największych koneserów ciepłych naparów. Wyselekcjonowane oraz starannie zebrane owoce i zioła poddawane są dokładnej kontroli, a następnie precyzyjnie pakowane, dzięki czemu chronione jest całe bogactwo natury. Co więcej, każda torebka herbatki została wykonana z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego w warunkach przemysłowych. Napary nie zawierają teiny, co sprawia, że można je pić o dowolnej porze dnia.

Wiosenne smaki

Marka Herbapol posiada w portfolio pyszne herbatki owocowo-ziołowe, które nie tylko doskonale smakują, ale również pozwalają mocniej poczuć pozytywną aurę pierwszych kalendarzowych dni wiosny. Linia Herbaciany Ogród w swoich wariantach smakowych nawiązuje do owoców, które można spotkać w polskich ogrodach oraz lasach. W portfolio znajdziemy m.in. Malinę, Malinę z Żurawiną, Żurawinę, wariant Prosto z lasu oraz Wiśnię. Dzięki szerokiej gamie produktowej, każdy miłośnik herbatek jest w stanie znaleźć swój ulubiony smak, który pozwoli mu na wiosenny relaks. Szeroki wybór propozycji smakowych sprawia, że herbatki owocowo-ziołowe z linii Herbaciany Ogród może pić cała rodzina.

 

 

Herbaciany Ogród o smaku Malinowy

Zawartość opakowania: 54 g

20 saszetek x 2,7 g

Cena sugerowana 4, 99 zł

 

Herbaciany Ogród o smaku Maliny z Żurawiną

Zawartość opakowania: 54 g

20 saszetek x 2,7 g

Cena sugerowana 4, 99 zł

 

 

Herbaciany Ogród o smaku Żurawiny

Zawartość opakowania: 50 g

20 saszetek x 2,5 g

Cena sugerowana 4, 99 zł

 

Herbaciany Ogród o smaku Owoców leśnych

Zawartość opakowania: 50 g

20 saszetek x 2,5 g

Cena sugerowana 4, 99 zł

 

Herbaciany Ogród o smaku Wiśni

Zawartość opakowania: 54 g

20 saszetek x 2,7 g

Cena sugerowana 4, 99 zł

 

                                              

Kontakt dla mediów

e-mail: media@herbapol.com.pl

Czekamy na Państwa opinie i informacje na temat naszej firmy i jej produktów.